Skip to Content

همزمان با نیمه شعبان صورت گرفت

توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان میبدی به همت قرارگاه شهید سلیمانی بسیج


جانشین فرمانده سپاه میبد گفت: همزمان با نیمه شعبان بسته های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان میبدی به همت قرارگاه شهید سلیمانی بسیج توزیع شد.

به گزارش میبدخبر، همزمان با نیمه شعبان بسته های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان میبدی به همت قرارگاه شهید سلیمانی بسیج توزیع شد.

سرگرد پاسدار هادی برزگر اظعار داشت: قرارگاه مرکزی شهید حاج قاسم سلیمانی چندی است که جهت ساماندهی کمک های مردمی و استفاده از ظرفیت های خیری و هیئت های مذهبی تشکیل شد و بحمدالله اقدامات خوبی در این زمینه در روزهای اخیر انجام شد.

وی افزود: در محله های مختلف بازخورد این قرار گاه نمایان شد بطوریکه به مناسبت نیمه شعبان در محله بشنیغان 700 بسته معیشتی، خانقاه به همت هیئت جانثاران و بسیج محله بیش از 1000 بسته معیشتی، محله شهیدیه 700 بسته معیشتی و محله بفرویئه نیز 450 بسته گوشت نذری در بین نیازمندان و مردم محل توزیع شد.


جانشین فرمانده سپاه میبد گفت: توسط کمیته خادمین شهدای میبد نیز 30 بسته بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان توزیع شد و همچنین به همت خیرین میبدی در روز نیمه شعبان از کلیه بسیجیان، پرستاران، کادر درمانی و خدمه نقاهتگاه میبد تقدیر بعمل آمد.

وی در پایان ابراز داشت: این اقدامات ان شالله تا شکست کرونا و به همت خیرین ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.