Skip to Content

رئیس حوزه های علمیه سراسر عنوان کرد؛


رئیس حوزه های علمیه سراسر گفت: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید به دستاوردهای انقلاب اسلامی، شاخص‌های ارتقا یافته آن همراه با نقد‌های موجود در رسانه توجه خاصی شود.

به گزارش میبد خبر، آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار با اصحاب رسانه شهرستان میبد بیان داشت: مسئولان باید  ارزش رسانه را در خود تقویت کنند، رسانه نیز جریان درست اطلاعات با حفظ ضوابط ، آداب، نقد،اطلاع رسانی و  آگاهی جامعه را ارتقا می‌بخشد و این جریان برای جامعه مبارک است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان میبد دارای بیشترین نشریه وسایت مکتوب است، گفت: رسانه های میبد نیز باید متخلق به اخلاق اسلامی و اخلاق درست رسانه ای باشند و برای  بالا بردن تخصص و اموزش در مجموعه رسانه ای میبد باید کارگاه‌هایی برای ارتقاء رسانه و ورود نسل جدید به این عرصه برگزار شود.

 آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، ابراز داشت: باید به دستاوردهای انقلاب اسلامی، شاخص‌های ارتقا یافته آن همراه با نقد‌های موجود در رسانه توجه خاصی شود.

مدیر حوزه های علیمه کشور بر تشکیل صنف خبرنگاران و جدی و عملی شدن این موضوع تاکید کرد و اذعان داشت: اهمیت دادن به مسائل و مشکلاتی که خبرنگاران و رسانه ها در حوزه های مالی ، مسکن و بیمه با آن روبرو هستند، ضروریست.

آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه رسانه‌ها توجه خاصی به آسیب های اجتماعی داشته باشند، اظهار داشت: از اصحاب رسانه تقاضا داریم در عمق ادارات ورود کنند و اگر کار مهمی صورت گرفته بازتاب داده شود و اگر کوتاهی بوده نقد شود و هر مسئولی ملزم به پاسخ گویی درست به رسانه ها باشد و حتی اگر هزینه ای در این اطلاع رسانی ایجاد می شود از محل منابع دولتی پرداخت شود.

امام جمعه میبد در پایان با تاکید بر این موضوع که همه سایت‌ها وفعالیت‌های رسانه‌ای باید قانونی ورسمی باشند، بیان داشت: رسانه ها نسبت به دریافت مجوز و استاندارد سازی خود کوشش داشته و طبق قوانین و مقررات به فضا‌های مجازی دارای اعضای بالا بها داده شود چرا که تاثیر زیادی دارند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.