Skip to Content

به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)؛


به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) نمایشگاه توانمندی های بانوان کار آفرین میبدی طی آیینی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان در مصلی آیت الله اعرافی (ره) گشایش یافت.

به گزارش میبد خبر، در این نمایشگاه تولیدات و دستاوردهای بانوان کارآفرین شهرستان میبد در بخش های صنایع دستی ، مواد غذایی و گیاهان دارویی به نمایش گذاشته شده است.

فرماندار میبد در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار میبد خبر بیان داشت: بانوان نقش بسزایی در رشد و توسعه جامعه دارند و توانمندی خود در عرصه های مختلف از جمله حوزه مدیریتی را ثابت کرده اند.

وی افزود: استفاده از توانمندی بانوان موجب رشد و توسعه بیش از پیش کشور می شود.

حسین فلاح با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردهای بانوان در نظر گرفته شده، اظهار داشت: برگزاری چنین نمایشگاههایی فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی کارآفرینان و بانوان هنرمند شهرستان می باشد و مسئولان باید از تمام امکانات و توان موجود برای تبلور این موفقیت ها بهره ببرند.

فرماندار در ادامه ابراز داشت: تمام هدف ما این است که بتوانیم جایگاه بانوان را به مرحله رشد و شکوفایی برسانیم و نقش زنان را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به همگان نشان دهیم چرا که حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال موضوعی است که براساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید مورد توجه واقع شود.

وی در پایان تصریح داشت: اقتصاد مقاومتی در این نمایشگاه تبلور کامل و جامع دارد و حضور بانوان کارآفرین در این نمایشگاه الگویی برای دیگر بانوان شهرستان برای ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی است.

در این نمایشگاه که به همت دفتر امور بانوان فرمانداری و با همکاری برخی از نهادهای شهرستان برپا شده محصولات تولیدی20 بانوی کارآفرین میبدی در قالب 9 غرفه به طور مستقیم به علاقمندان عرضه  می شود.

این نمایشگاه همه روزه عصرها از ساعت 16 الی 21 تا تاریخ 8 بهمن ماه برای بازدید عموم دایر بوده و همزمان با اختتامیه آن جشن بزرگ بانوان و گرامیداشت مقام پرستاران در همان مکان از ساعت 15 الی 17:30 عصر برگزار می شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.