Skip to Contentبخشدار بفروئیه میبد گفت: با شیوع کوید 19 و افزایش آمار مبتلایان به این بیماری در شهرستان میبد، بانوان بخش بفروئیه هم به جمع تأمین ماسک رایگان به مردم پیوستند.

به گزارش میبدخبر، فخرالسادات آقایی افزود: با حمایت و پشتیبانی خیرین در تأمین پارچه پنبه‌ای برای تهیه ماسک، بانوان بفروئیه بسیج همگانی تشکیل داده و روزانه یک هزار ماسک را در کارگاه خانگی طراحی، برش و کار دوخت آن را انجام می‌دهند.

آقایی گفت: قرار است در این کارگاه،8 هزار ماسک دوخت و پس از استریلیزه دریکی از واحدهای داروسازی، رایگان همراه با محلول ضدعفونی‌کننده بین مردم بخش بفروئیه توزیع شود.

بخشدار بفروئیه خاطرنشان کرد: این کارگاه خانگی آمادگی دارد در صورت ادامه روند بیماری کرونا در شهرستان میبد، در کنار قرارگاه بهداشتی سپاه، به طراحی و دوخت ماسک برای حفظ سلامت مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.