Skip to Content

مسئول بسیج رسانه یزد خبر داد

تهیه و توزیع 50 بسته معیشتی توسط بسیج رسانه یزد


گل محمدی از تهیه و توزیع 50 بسته معیشتی توسط بسیج رسانه یزد در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش میبدخبر، «مصطفی گل محمدی» مسئول بسیج رسانه یزد عنوان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و تهیه محتوا و نشر آن در فضای مجازی در خصوص پیشگیری از کرونا یکی از اقداماتی است که توسط بسیج رسانه استان یزد انجام شده است.

وی افزود: علاوه بر فعالیت در زمینه تخصصی بعد از بیانات رهبر انقلاب و دستور مبنی بر مواسات نیازمندان، بسیج رسانه یزد نیز اقدام به تهیه ۵۰ بسته غذایی به ارزش تقریبی  100  میلیون ریال شامل اقلامی نظیر برنج، ماکارونی، روغن، رب گوجه فرنگی، سویا و عدس کرد.
گل محمدی  بیان داشت: همچنین ۱۰۰ بسته اقلام بهداشتی ویژه همکاران خبرنگار شامل مایع ضدعفونی کننده، دستکش و ماسک به این عزیزان اهدا شده است. 
وی اظهار داشت: طی یکسال گذشته اعضای بسیج رسانه از ۳۰۰ نفر به ۸۰۰ نفر افزایش یافته و طبق دستورلعمل های ابلاغی و با برنامه‌ریزی به دنبال انجام وظایف محوله و ارتقای سواد رسانه جامعه هستیم.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.