Skip to Content

گزارش تصویری؛


به همت خیرین، بسیجیان، مسئولین و گردان امام علی(ع) شهرستان میبد 150 بسته اقلام بهداشتی و مواد غذایی بین نیازمندان میبدی توزیع شد.

به گزارش میبدخبر، به همت خیرین، بسیجیان، مسئولین و گردان امام علی(ع) شهرستان میبد 150 بسته اقلام بهداشتی و مواد غذایی به ارزش حدود 45 میلیون تومان تهیه، بسته بندی و بین نیازمندان میبدی توزیع شد.

عبدالله راهپیما فرمانده گردان امام علی(ع) گفت: توزیع این بسته ها به همت بسیجیان گردان امام علی(ع) و در محلات مختلف می باشد.

وی در پایان اظهار داشت: مرحله بعدی این اقدام به یاری خدا و کمک خیرین نیمه شعبان خواهد بود و خیرین محترم می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به گردان امام علی(ع) جنب فرمانداری میبد تحویل نمایند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.