Skip to Content

مدیر عامل بیمه کشاورزان و روستائیان کشور:

تنها 22 هزار نفر از 98 هزار کشاورز یزدی زیر پوشش بیمه هستند


مدیر عامل بیمه کشاورزان و روستائیان کشور گفت: یک میلیون و سیصد هزار نفر در کشور تحت پوشش بیمه قرار دارند و از 98 هزار نفر روستائیان و کشاورزان مشمول این بیمه در استان یزد فقط 22 هزار نفر از این طرح استقبال کرده اند.

به گزارش میبدخبر، مدیر عامل بیمه کشاورزان و روستائیان کشور اظهار داشت: یک میلیون و سیصد هزارکشاورز در کشور تحت پوشش بیمه قرار دارند و از 98 هزار نفر روستائیان و کشاورزان مشمول این بیمه در استان یزد فقط 22 هزار نفر از این طرح استقبال کرده اند.

 

دکتر رستمی از مستمری بازنشستگی با 15 سال پرداخت حق بیمه مستمری از کار افتادگی کلی و مستمری فوت به خانواده های تحت پوشش بعنوان مهمترین مزایای این بیمه اشاره کرد.

 

مدیر عامل بیمه کشاورزان و روستائیان کشور از تصویب طرح بازنشستگی پیش از موعد کشاورزان و روستائیان کشور در مجلس شورای اسلامی و برگشت آن از شورای نگهبان خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک این طرح اجرایی شود.

 

وی گفت: دهیاران و شرکت های تعاونی کشاورزی و روستایی به عنوان بازوی مهم و کارگزار اصلی این طرح هستند و مشارکت بیشتر روستائیان استان  برای عضویت در این طرح را خواستار شد.

 

منبع:روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان یزد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.