Skip to Content


تنها راه آزادی قدس ایستادگی و مقاومت است


فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس از اقشار مختلف مردم همیشه درصحنه و انقلابی میبد دعوت کرد: با حضور حماسی و حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس، یک‌بار دیگر وحدت و انسجام خود را در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس به دشمنان نشان دهند.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس یکی از برنامه‌های مهم درصحنه بین‌المللی است که از سوی رسانه‌های جهان رصد می‌شود افزود: تنها راه مقابله با استکبار جهانی و رژیم جعلی صهیونیستی، حفظ وحدت امت اسلام و مقاومت و ایستادگی است.

فلاح تصریح کرد: همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها باید بااطلاع رسانی به هنگام باید اقشار مختلف مردم را در خلق حماسه‌ای‌ دیگر و راهپیمایی باشکوه آماده کنند.

وی گفت: تدابیر لازم جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه و با حضور حداکثری در شهرستان میبد از سوی دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی فراهم است و مردم میبد فردا با حضور حداکثری یک‌بار دیگر خشم و انزجار خود را نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی نشان خواهند داد.

فرماندارمیبد با اشاره به زمان حرکت و مسیرهای راهپیمایی در شهرستان میبد گفت: مردم انقلابی و همیشه درصحنه میبد فردا از ساعت 11 از محلات به سمت میدان جانباز حرکت خواهند کرد و پس از تجمع همه اقشار مردم در میدان جانباز ساعت 12 با مشت‌های گره‌کرده و شعار همیشگی مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل به سمت مصلی بزرگ آیت‌الله اعرافی راهپیمایی خواهند کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.