Skip to Content

شهردار میبد:

تنها به شهروندانی که از طریق سامانه ۱۳۷ اقدام به نوبت‌گیری نموده‌اند خدمات داده می‌شود


علیرضا نقوی گفت: با توجه به تشدید محدودیت‌های ستاد کرونای کشور، از ابتدای آذرماه شهروندان باید با تماس با سامانه ۱۳۷ نسبت به نوبت‌گیری جهت درخواست خود اقدام نمایند.

به گزارش میبدخبر، روز گذشته شورای معاونین و مدیران با حضور شهردار، معاونین و مدیران حوزه‌های شهرداری در خصوص نحوه خدمات‌دهی مطلوب و ویژه در شرایط سخت کرونا به شهروندان در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

در این جلسه نقوی ضمن تاکید بر خدمات‌دهی سریع و مناسب به شهروندان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: با توجه به تشدید محدودیت‌های ستاد کرونای کشور، از ابتدای آذرماه شهروندان باید با تماس با سامانه ۱۳۷ نسبت به نوبت‌گیری جهت درخواست خود اقدام نماید و در روز و ساعت اعلام شده توسط این سامانه با رعایت کامل پروتکل‌ها در شهرداری حضور داشته باشند و خارج از زمان اعلام شده از ورود شهروندان به داخل شهرداری جلوگیری به عمل می‌آید.
وی افزود: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان و پرسنل اداره و جلوگیری از مراجعات مکرر شهروندان به این ارگان، تمامی معاونین و مدیران بایستی در شهرداری حضور داشته و پاسخگو درخواستهای شهروندان و عدم تردد چندباره آنان باشند و تنها پرسنل زیرمجموعه هر واحد به صورت شیفتی و به شرطی که خللی به روند خدمت‌رسانی وارد نشود، می‌توانند از برنامه دورکاری استفاده نمایند.
شهردار میبد از شهروندان خواست برای حفظ سلامت خود و دیگران حتماً در زمان اعلام شده به شهرداری مراجعه نمایند و خارج ازاین زمان به درخواست‌های آنان پاسخ داده نمی‌شود.
 
انتهای پیام/
احسان دست برآوردهرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.