Skip to Content

در آستانه انتخابات؛

تند باد تغییر 14 مدیر استان یزد در 6 ماه!/ سایه سنگین غرض های حزبی بر معیشت مردم


تند باد تغییر مدیران دولتی در اواخر عمر دولت یازدهم در استان یزد یادآوار تغییرات اتوبوسی مدیران در ابتدای شروع به کار دولت تدبیر وامید است.

به گزارش "میبدخبر"، تند باد تغییر مدیران دولتی در اواخر عمر دولت یازدهم در استان یزد یادآوار تغییرات اتوبوسی مدیران در ابتدای شروع به کار دولت تدبیر وامید است.

روند تغییر و تحول در ادارات و مراکز دولتی یزد با نزدیک شدن به انتخابات به اوج خود رسیده است، عده ای مستقیم تغییر می کنند و عده ای با استعفا.

اسباب کشی داوود پاک طینت با چند ماه فاصله از روابط عمومی استانداری یزد به سازمان اسناد ملی و جانشینی ملازینلی ببه جای پاک طینت، خدا حافظی فخر السادات خامسی هامانه از سمت مدیر کلی امور بانوان استانداری و نشستن رقیه کرمانیانِ اردکانی به جای وی تقریبا شروع تندباد تغییرات محسوب می شود.

انتصاب و انفصال در فرمانداری یزد و دفتر سیاسی و انتخابات استانداری یزد، محمود شاکری شمسی که در دولت دهم مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد بود، در دولت یازدهم فرماندار یزد شد، دوباره به سمت قبلی خود یعنی مدیرکلی دفتر امور روستایی و شوراها بازگشته است.

به جای شاکری شمسی، مصطفی سالاری که زمانی معاون فرماندار یزد بود و در دولت یازدهم به عنوان مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات انتخاب شد، اکنون بر مسند فرمانداری یزد تکیه خواهد زد و با حفظ سمت مسؤولیت مدیرکلی دفتر سیاسی و انتخابات را نیز فعلا بر عهده خواهد داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد نیز تغییر کرد و به جای محمدحسین امامی، هادی هادی‌نسببه این سمت رسید و محمدحسین امامی در عوض مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری یزد شد، ضمن اینکه هادی‌نسب نیز پیش از این مدیرکل امور مهاجرین و اتباع خارجی استان یزد بوده است.

رضا یادگاری هم که پیش از این مدیرکل دفتر فنی، عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری بود جای خود را به سیدرضا خادمی داد و در عوض رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات شد.

سیدرضا خادمی نیز پیش از این در دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد، سمت مدیرکلی داشت که به نظر می‌رسد این حوزه با حوزه امور روستایی و شوراها ادغام شده است.

ترکش‌های انفصال و انتصاب‌ها تا اردکان هم رسید به نحوی که حسین اسماعیلی از فرمانداری اردکان کنار گذاشته شد و به جای او، هادی مقیمی که پیش از این مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد بود، سرپرست فرمانداری این شهرستان شد.

حسین اسماعیلی اما بی‌نصیب نماند و سمت مدیرکلی پدافند غیرعامل استانداری یزد را صاحب شد.

در این میان دو بخشدار نیز منصوب شدند، یکی بخشدار مرکزی میبد که محمد شیبانی مسئولیت آن را بر عهده گرفت و البته این انتصاب حاشیه‌هایی را نیز به دنبال داشت و دیگری محمد کاظمی‌نسب هاشم‌آبادی که به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خاتم منصوب شد.

این روزها نیز با افشا شدن فساد مالی در سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری یزد شرافتبدون هیچ پاسخ و حرفی استعفا داد و سید مصطفی فاطمی به سرپرستی میراث فرهنگی یزد منصوب شد.

زمزمه های تغییر مدیر فعال و مردمی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد که عملکرد وی از سوی مردم، هیئت های مذهبی، نماینده ولی فقیه در استان یزد مورد تقدیر قرار گرفته است به گوش می رسد تا این سازمان حساس و دارای بودجه کافی نیز برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به دست گماشته های یقه سفیدان بازنشسته برسد.

دولتمردان یزدی که در هیچ زمینه ای کارنامه قابل قبولی از خود به جا نگذاشته اند و در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تقریبا برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی هیچ کاری انجام نداده اند، معیشت مردم و اشتغال را فدای اهداف سیاسی و حزبی خود کرده اند و اداره استان را در خفا به دست مرفهین بی درد و کسانی سپرده اند که برای زندگی های اشرافی خود  پا روی کمر مردم گذاشته اند.

یزد ندا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.