Skip to Content


تمرینات آماده سازی تیم صنایع میبد برای حضور در لیگ فوتسال کشور


تمرینات آماده سازی تیم فوتسال صنایع میبد برای حضور در لیگ دسته دو کشور در سالن شهدا در حال پیگیری است.

عرفان کریم بیکی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص تمرینات آماده سازی تیم فوتسال صنایع میبد بیان داشت: تمرینات آماده سازی تیم فوتسال صنایع میبد برای حضور در لیگ دسته دو کشور از تیرماه سال جاری آغاز و هر روز در سالن شهدا در حال پیگیری است.

وی افزود: لیست نهایی بازیکنان تیم تهیه شده و از طریق سامانه به فدراسیون ارسال شده است.

مدیرعامل باشگاه صنایع میبد اظهار داشت: این تیم متشکل است از بازیکنان میبدی و یزدی که زیر نظر سرمربی «رضا عقابی» در حال تمرین هستند که در حال حاضر نیز یک دروازه بان از ساوه و یک مربی دروازه بانان از تهران به این تیم افزوده شده اند.

کریم بیکی ادامه داد: مسابقات لیگ دسته دو کشور با حضور 40 تیم در 8 گروه 5 تیمی در آبان ماه بصورت رفت و برگشت برگزار می شود که از هر گروه 2 تیم صعود کرده و در مرحله بعد تیم ها در 2 گروه 8 تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت از هر گروه 2 تیم به لیگ دسته یک کشور صعود خواهند کرد.

وی در پایان اذعان داشت: با توجه به نگاه خوب مسئولین شهرستان بویژه فرماندار به امر ورزش و حمایتی که از این تیم خواهند داشت امیدواریم بتوانیم در این مسیر موفق عمل کرده و به لیگ دسته یک صعود کنیم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.