Skip to Content


تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش/ اصلاحات را مطالعه کنید


مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش خبر داد.

به گزارش "میبدخبر"،حسین توکلی با اشاره به تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموز‌ش وپرورش اظهار کرد:‌ اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی سال 1395 وزارت آموزش‌وپرورش صورت گرفته است.

وی افزود: لذا داوطلبان متقاضی ثبت‌نام ضرورت دارد با توجه به موارد اصلاحی مندرج در اطلاعیه‌ای که در این رابطه از بعدازظهر امروز(شنبه 24 مهر 95) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد در صورت واجد شرایط بودن و علاقه‌مندی حداکثر تا ساعت 24 فردا نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبانی که قبلاً ثبت نام کرده‌اند با توجه به توضیحات مندرج در اطلاعیه تا ساعت 24 فردا یکشنبه 25 مهر نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

توکلی مطرح کرد:‌ براساس آمار گزارش شده تا ساعت 13 امروز شنبه 24 مهر 95 تعداد 126هزار و 251 نفر برای شرکت در آزمون استخدامی سال 95 متقاضی شده‌اند.

تسنیم
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.