Skip to Content


تمدید دوبارۀ سرشماری الکترونیکی/آغاز سرشماری حضوری از چهارشنبه


به گفته رئیس مرکز آمار ایران، سرشماری الکترونیکی سال 1395 تا 12 شب روز جمعه (30 مهرماه) تمدید شد. سرشماری حضوری نیز از صبح چهارشنبه (28 مهرماه) آغاز می‌شود.

به گزارش "میبدخبر"، امیدعلی پارسا بیان کرد: به دلیل استقبال افراد جامعه از سرشماری الکترونیکی این سرشماری تا ساعت 12 شب روز جمعه 30 مهرماه تمدید شد و افراد می‌توانند تا تاریخ اعلام‌شده برای مشارکت در سرشماری الکترونیکی سال 1395 به آدرس سایت سرشماری 95 مراجعه کنند.

وی همچنین اظهار کرد: از فردا ساعت 8 صبح (28 مهرماه) سرشماری حضوری آغاز می‌شود.

پارسا درباره آخرین آمار سرشماری گفت: تا ساعت 20 روز سه‌شنبه 9 میلیون و 530 هزار خانوار معادل 32 میلیون و 72 هزار نفر معادل 40 درصد جمعیت در سرشماری الکترونیکی شرکت کرده‌اند.

وی افزود: این ارقام نشان می‌دهد که بسیاری از استان‌ها به سطح پیش‌بینی شده در سرشماری الکترونیکی شرکت کرده‌اند و به هدف خود رسیده‌اند. انتظار ما این است که تا فردا همه آن استان‌ها عدد پیش‌بینی شده خود را محقق کنند.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.