Skip to Content


تمجید روحانی از یکی از سران فتنه


حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز در جمع مردم یزد با اشاره به انتخابات 7 اسفند اظهار کرد: همانطور که مردم در سال 92 حماسه آفریدند در این انتخابات هم حماسه آفریدند، در انتخابات 92 برادر عزیز من دکتر عارف هم نقش بسزایی داشت.   رئیس جمهور ادامه داد:‌ بعد از رهبری که نقش اصلی را در حرکت مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای داشت همه‌ی بزرگان و نخبگان این کشور و به ویژه افتخارات این شهر مردم را برای حضور و خلق یک حماسه بزرگ دعوت کردند.   روحانی با اشاره به نمایندگان استان یزد در مجلس خبرگان رهبری، در سال‌های نخست پیروزی انقلاب اظهار کرد:‌ در دورانی که من در مجلس حضور داشتم بزرگانی مثل شهید سید رضا پاک‌نژاد و برادر عزیز من سید محمد خاتمی از اردکان در مجلس حضور داشتند. ایران قهرمان خدمتگزاران خود و آنهایی که برای عظمت ایران تلاش کردند را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و هیچ کس هم نمی‌تواند نام و عظمت کسانی را که به مردم خدمت کرده‌اند را خاموش کند.   به گزارش رجانیوز، این صحبت های رئیس دولت تدبیر و امید درحالی مطرح میشود که وی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ها  در پاسخ به سوال خبرنگار یک روزنامه زنجیره ای درباره ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق، گفت: « در شورای عالی امنیتی ملی هیچگونه مصوبه ای مبنی بر ممنوع التصویری "حضرت آقای خاتمی"، رئیس دولت های هفتم و هشتم  جمهوری اسلامی وجود نداشته و ندارد. ضمن اینکه اگر مصوبه ای هم باشد غیر قانونی است./ اینگونه حرف ها بیشتر به شوخی شبیه است!»

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز در جمع مردم یزد با اشاره به انتخابات 7 اسفند اظهار کرد: همانطور که مردم در سال 92 حماسه آفریدند در این انتخابات هم حماسه آفریدند، در انتخابات 92 برادر عزیز من دکتر عارف هم نقش بسزایی داشت.

 

رئیس جمهور ادامه داد:‌ بعد از رهبری که نقش اصلی را در حرکت مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای داشت همه‌ی بزرگان و نخبگان این کشور و به ویژه افتخارات این شهر مردم را برای حضور و خلق یک حماسه بزرگ دعوت کردند.

 

روحانی با اشاره به نمایندگان استان یزد در مجلس خبرگان رهبری، در سال‌های نخست پیروزی انقلاب اظهار کرد:‌ در دورانی که من در مجلس حضور داشتم بزرگانی مثل شهید سید رضا پاک‌نژاد و برادر عزیز من سید محمد خاتمی از اردکان در مجلس حضور داشتند. ایران قهرمان خدمتگزاران خود و آنهایی که برای عظمت ایران تلاش کردند را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و هیچ کس هم نمی‌تواند نام و عظمت کسانی را که به مردم خدمت کرده‌اند را خاموش کند.

 

به گزارش رجانیوز، این صحبت های رئیس دولت تدبیر و امید درحالی مطرح میشود که وی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ها در پاسخ به سوال خبرنگار یک روزنامه زنجیره ای درباره ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق، گفت:

«در شورای عالی امنیتی ملی هیچگونه مصوبه ای مبنی بر ممنوع التصویری "حضرت آقای خاتمی"، رئیس دولت های هفتم و هشتم  جمهوری اسلامی وجود نداشته و ندارد. ضمن اینکه اگر مصوبه ای هم باشد غیر قانونی است./اینگونه حرف ها بیشتر به شوخی شبیه است!»
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.