Skip to Content

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد عنوان کرد :تمام امکانات سپاه برای مقابله با بیماری کرونا بسیج می شود.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ مصطفی بهشتی فیروزآبادی گفت :پایگاه‌های بسیج و کارکنان رسمی سپاه در ناحیه مقاومت بسیج آمادگی کامل را دارند تا نسبت به ضدعفونی کردن مناطق مختلف شهرستان در دفعات مکرر در طول شبانه‌روز بنا به تشخیص دانشکاه علوم پزشکی  اقدام  کنند .

 وی با تاکید بر اینکه سپاه افتخار می‌کند قدمی در راستای خدمت به مردم بردارد، گفت: ناحیه مقومت بسیج سپاه میبد از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسئولان شهرستان اقدامات بسیار خوبی در راستای پیشگیری برای مقابله با بیماری کرونا داشته و حل مشکلات واحدهای تولیدی و خانگی برای تولید ماسک واقلام بهداشتی را در دستور کار قرار داده است.
سرهنگ مصطفی بهشتی فیروزآبادی با بیان اینکه برای همکاری با بیمارستان امام جعفر صادق (ع) آمادگی کامل داریم، گفت: کادر کارکنان ناحیه و ظرفیت مردمی بسیج  برای کمک به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) آمادگی کامل دارند و در صورت نیاز سایر ظرفیت‌های پزشکی و بخشی ازاماکن سپاه میبد نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع آلودگی در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.