Skip to Content

به پیشنهاد فراکسیون قرآن و به‌یاد جان‌باختگان منا؛

تلاوت زیبای «حسن دانش» طنین انداز صحن علنی مجلس شد


تلاوت حسن دانش؛ نفر اول سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران به یاد جان‌باختگان فاجعه منا به‌ویژه‌ اعضای کاروان قرآنی، پیش از آغاز جلسه علنی صبح امروز مجلس پخش شد.

به گزارش میبد خبر، به پیشنهاد فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی قبل از آغاز رسمی جلسه صبح امروز، چهارشنبه 8 مهرماه خانه ملت، تلاوت حسن دانش؛ نفر اول سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در صحن علنی پخش شد.

با توجه به اینکه براساس آئین‌نامه مجلس شورای اسلامی، جلسات علنی باید با تلاوت کلام‌الله مجید توسط قاری حاضر در جلسه آغاز شود، به همین دلیل قبل از شروع و حضور قاری، تلاوت این قاری برجسته کشورمان پخش شد که به گفته افتخاری، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس، بسیار تأثیرگذار بود.

افتخاری همچنین تأکید کرد که نمایندگان و به ویژه رئیس مجلس به‌جد پیگیر وضعیت حجاج و به ویژه مفقودین حادثه منا هستند.

یادآور می‌شود نام حسن دانش که در قالب کاروان قرآنی در منا حضور داشته، همچنان در لیست مفقودین است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.