Skip to Content

عضو مجلس خبرگان رهبری:

تلاش برای به حاشیه بردن اجلاسیه خبرگان ناکام می ماند/انتخاب رئیس آینده خبرگان با شاخصه دفاع از رهبری


نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان رهبری در اجلاسیه آینده بدون توجه به جوسازی های رسانه ای و غیر رسانه ای که شکل گرفته است، رئیس آینده خبرگان را با شاخصه صیانت از ولایت فقیه و دفاع از رهبری بر خواهد گزید و دغدغه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور را بدون توجه به حاشیه ها مطرح می کند.

به گزارش میبدخبر به نقل از مرصاد، آیت الله عباس کعبی با اشاره به اینکه اجلاسیه پیش روی مجلس خبرگان رهبری توجه دوستان و البته دشمنان انقلاب را بر انگیخته است، ظهار داشت: رسانه های معاند و ضد انقلاب و متاسفانه بعضی از رسانه های داخلی با فضاسازی و جوسازی رسانه ای تلاش می کنند که فضای جلسه  19 اسفند را برای انتخاب رئیس و هیئت رییسه مجلس خبرگان تحت تاثیر قرار بدهند اما مشخص است که خبرگان رهبری تحت تاثیر فضای رسانه ای و جو سازی دشمنان قرار نمی گیرند.

 

وی افزود: مجلس خبرگان نماد مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نماد مردم سالاری اسلامی است.

 

این عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: این فضاسازی های رسانه ای و بین المللی که برای تحت تاثیر قرار دادن جلسه 19 اسفند خبرگان انجام می شود، نشان دهنده جایگاه بالای مجلس خبرگان در نظام اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه در مجلس خبرگان رهبری رقابت هایی که در پارلمان ها و شبه پارلمان های دیگر دنیا مرسوم است وجود ندارد، تصریح کرد: شان و منزلت مجلس خبرگان بالاتر از رقابت های معمول در نظامات سیاسی دیگر دنیاست.

 

کعبی تاکید کرد: مجلس خبرگان یک مجلس علمایی و مبتنی بر اجتهاد، تقوا، آگاهی و بینش سیاسی و اجتماعی است.

 

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ویژگی های لازم برای رئیس آینده مجلس خبرگان گفت: مقام علمی، معنوی و تقوایی کسی که می خواهد به عنوان رئیس مجلس خبرگان مطرح شود باید متناسب با شان و جایگاه خبرگان رهبری باشد. این فرد باید نماد وحدت و انسجام درونی خبرگان، دفاع از نظام اسلامی، صیانت از ولایت فقیه و دفاع از رهبری باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: قطعا اعضای مجلس خبرگان با رعایت جمیع این جهات عمل خواهند کرد و بدون توجه به جوسازی رسانه ای و غیر رسانه ای دغدغه های کشور در حوزه های مختلف فرهنگی و سیاسی و اجتماعی را مطرح خواهند کرد.

 

انتهای پیام/س
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.