Skip to Content

نماینده مردم کرمان در مجلس خبر داد

تقدیم طرح استیضاح وزیر کار به هیئت رئیسه مجلس


نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه وزارت کار تاکنون به تاکیدات مجلس و درخواست مردم توجه نکرده است، گفت: چند روزی است که بازنشستگان فولاد مقابل مجلس تحصن و تجمع می‌کنند که باید فکری برای رسیدگی به مشکلات آنها کرد.

به گزارش یزد رسا، محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه پارلمان، طی تذکری عملکرد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را در تعیین تکلیف وضعیت صندوق بازنشستگی فولاد ضعیف توصیف کرد و همین عملکرد ضعیف را عامل استیضاح علی ربیعی برشمرد.

 

وی با بیان اینکه درخواست استیضاح وزیر کار را تقدیم هیات رئیسه مجلس کرده‌ایم، ابراز امیدواری کرد با همکاری هیات رئیسه خانه ملت این درخواست استیضاح پس از بررسی بودجه اعلام وصول شود.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه وزارت کار تاکنون به تاکیدات مجلس و درخواست مردم توجه نکرده است، اظهار داشت: چند روزی است که بازنشستگان فولاد مقابل مجلس تحصن و تجمع می‌کنند که باید فکری برای رسیدگی به مشکلات آنها کرد.

 

منبع:وطن امروز

انتهای پیام/د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.