Skip to Contentفرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد با صدور پیامی از کمک های انسان دوستانه خیرین میبدی به سیل زدگان کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش میبد خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد باتبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار ومحکومیت اقدامات خصمانه مقامات آمریکایی علیه سپاه   با قدردانی از حس انسان دوستانه و ایثارگرانه همشهریان و مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان میبد  که از ساعات اولیه وقوع حوادث مخرب سیل در 4 استان  و درک مصیبت های وارده شده به سیل زدگان به یاری آنها شتافته ومفتخریم که ناحیه مقاومت بسیج  میبد توانست در اولین ساعات وقوع این حوادث کمک های جمع آوری شده  مردم و خیرین را جهت ارسال به شهر های شمالی به مرکز استان  ارسال نماید.

این ناحیه با تشکیل قرارگاه خدمت رسانی توانسته است با برگزاری 4 جلسه و فعال کردن ستاد کمک رسانی در محلات و اقشار بسیج تاکنون 4 مرحله از کمک ها و هدایای نقدی مردم را به دست سیل زدگان برساند.

قابل ذکر است سپاه ناحیه میبد در کنار سایرنهاد ها و ارگان های جمع آوری کننده کمک های مردمی ،با برپایی ایستگاه های جمع آوری کننده در پایگاه های بسیج و مساجد سطح شهر و محلات  و نیز راه اندازی خودرو سیار جمع آوری کننده اقلام  از تمام ظرفیت این نهاد مقدس و اقشار بسیج شامل بسیج جامعه پزشکی،  بسیج اصناف  ، بسیج مداحان،بسیج رسانه ، بسیج طلاب،بسیج کارگری،بسیج ورزشکاران،فرهنگیان و دانش آموزی و دانشجویی و ... با دبیری و محوریت بسیج سازندگی شهرستان  هدایا و کمک های مردمی را سریعتر به دست سیل زدگان برساند.

باتوجه به نیاز سیل زدگان کلیه پایگاه های بسیج و مساجد و نیز خودرو سیار سپاه در طول شبانه روز آمادگی جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی همشهریان و خیرین میبدی می باشد. ضمنا افراد توانمند و متخصصی فنی و ... در صورت علاقه می توانند بعد از ثبت نام و اعلام آمادگی و در صورت اعلام نیاز مناطق سیل زده و مجوز قرارگاه مرکزی استان  در قالب گروه های جهادی به مناطق اعزام گردند.

مراکز جمع آوری کمک های مردمی :

خیابان امام خمینی  ره  روبروی بانک صادرات مرکزی ،حوزه یک ثار الله

شهرک امام جعفر صادق مسجد شهید غنی پور

خیابان امام خمینی  ره  جنب اتاق اصناف شهرستان میبد  ،پایگاه بسیج اصناف میبد

علی آباد  پایگاه امام حسن عسکری

شهیدیه حوزه سه روح الله

امامزاده میر شمس الحق

شهیدیه محله فاطمیه پایگاه امام جعفر صادق(ع)

امامزاده سید صدرالدین قنبر میبد

شهیدیه پایگاه قمربنی هاشم

مهرجرد امامزاده خدیجه خاتون

خیابان امام خمینی  ره   یخدان حوزه دو جندالله

خانقاه پایگاه امام سجاد خانقاه

خیابان امام خمینی  ره   یخدان حوزه دو جندالله

بفروئیه روبروی حسینیه انصار بفروئیه

شهیدیه روبروی مسجد 14 معصوم شهیدیه پایگاه شهدا شهیدیه

رکن آباد پایگاه شهید بهشتی

میبد مسجد جامع میبد محله پایگاه محمدرسول الله

مهر آباد  مسجد شهید صدوقی

فیروز آباد ، مسجد جامع قلعه فیروز آباد

بارجین ، مسجد امام حسین بارجین

فیروز آباد ، مسجد 12 امام فیروز آباد

یخدان ، مسجد جامع یخدان

شهیدیه محله خواجه –مسجد خواجه  خضر

یخدان ، مسجد المهدی

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.