Skip to Contentفرماندارمیبد به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در ستاد فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، میلاد باسعادت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار را به فرمانده و کادر سپاه پاسداران تبریک گفت.

به گزارش میبدخبر، «حسین فلاح» در این دیدار گفت: سپاه برخاسته از متن مردم و الهام گرفته از مکتب سالار شهیدان، همواره از اول انقلاب در عرصه‌های مختلف باروحیه جهادی و انقلابی و مقاومت و ایستادگی، مسیر خدمت به مردم و اعتلای نظام و کشور را طی کرده است.

فلاح افزود: امروز هم بسیج و سپاه با تشکیل قرارگاه بهداشتی به کمک وزارت بهداشت و درمان آمده تا با کرونا ویروس که جهان و بشریت را خواسته و ناخواسته تهدید می‌کند مقابله کند.

وی ایجاد نقاهتگاه‌ها، تهیه و تولید ماسک و لباس‌های ایزوله بیمارستانی و بسیج عمومی برای ضدعفونی معابر و خیابان‌های سطح شهر را از کارهای ارزشمند سپاه و بسیج در سطح کشور خواند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.