Skip to Content



فرماندار میبد از آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی و تلاشهای دلسوزانه این قشر دلسوز جامعه تقدیر کرد.

به گزارش میبد خبر، فرماندار میبد در یک برنامه طراحی شده جهت ارزیابی آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی در صحنه بدون اطلاع قبلی و بطور ناشناس ساعت 20:55 دقیقه پنج شنبه 28 دی ماه از میدان بعثت شهیدیه میبد که فاصله زیادی از ایستگاههای آتش نشانی شهر دارد، با شماره 125 آتش نشانی تماس گرفته و از وقوع یک آتش سوزی در حوالی میدان خبر می دهد.

پرسنل آتش نشانی پس از اطلاع از وقوع این آتش سوزی با توجه به شلوغی شهر سریعا به محل حادثه اعزام و در مدت 5 دقیقه به محل حادثه می رسند.

حسین فلاح در این برنامه ضمن تقدیر از سرعت عمل و آمادگی پرسنل زحمتکش و دلسوز آتش نشانی میبد بیان داشت: حضور به موقع و آمادگی نیروهای جان برکف آتش نشانی می تواند به کاهش آسیب های ناشی از حوادث کمک کند.

وی افزود: مردم به سهم خود قدردان تلاش شما هستند و باید کوشید تا با آموزش های لازم به پیشگیری از حوادث کمک کرد. آمادگي آتش نشان ها، ضامن آرامش خانواده ها است.

فلاح آتش‌نشانان را به عنوان ایثارگران عرصه مدیریت شهر معرفی که ‌در تلخ‌ ترین شرایط زندگی شهروندان، جان خود را در طبق اخلاص قرار می دهند و برای نجات همنوعان خود ایثارگری می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت در آتش نشانی صرفا یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای عاشقان کمک رسانی به مردم است.

انتهای پیام/اد

 




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.