تقدیر فرماندار میبد از آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentفرماندار میبد از آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی و تلاشهای دلسوزانه این قشر دلسوز جامعه تقدیر کرد.

به گزارش میبد خبر، فرماندار میبد در یک برنامه طراحی شده جهت ارزیابی آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی در صحنه بدون اطلاع قبلی و بطور ناشناس ساعت 20:55 دقیقه پنج شنبه 28 دی ماه از میدان بعثت شهیدیه میبد که فاصله زیادی از ایستگاههای آتش نشانی شهر دارد، با شماره 125 آتش نشانی تماس گرفته و از وقوع یک آتش سوزی در حوالی میدان خبر می دهد.

پرسنل آتش نشانی پس از اطلاع از وقوع این آتش سوزی با توجه به شلوغی شهر سریعا به محل حادثه اعزام و در مدت 5 دقیقه به محل حادثه می رسند.

حسین فلاح در این برنامه ضمن تقدیر از سرعت عمل و آمادگی پرسنل زحمتکش و دلسوز آتش نشانی میبد بیان داشت: حضور به موقع و آمادگی نیروهای جان برکف آتش نشانی می تواند به کاهش آسیب های ناشی از حوادث کمک کند.

وی افزود: مردم به سهم خود قدردان تلاش شما هستند و باید کوشید تا با آموزش های لازم به پیشگیری از حوادث کمک کرد. آمادگي آتش نشان ها، ضامن آرامش خانواده ها است.

فلاح آتش‌نشانان را به عنوان ایثارگران عرصه مدیریت شهر معرفی که ‌در تلخ‌ ترین شرایط زندگی شهروندان، جان خود را در طبق اخلاص قرار می دهند و برای نجات همنوعان خود ایثارگری می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت در آتش نشانی صرفا یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای عاشقان کمک رسانی به مردم است.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.