Skip to Content

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت؛


به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر فرماندارمیبد از تلاش‌های ارزنده عوامل مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان با اهدا لوح، تقدیر نمود.

به گزارش میبد خبر، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در بازدید از پلیس مبازره با مواد مخدر شهرستان از تلاش‌های ارزنده عوامل مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی با اهدا لوح، تقدیر نمود.

حسین فلاح در این بازدید با گرامی داشت هفته مبارزه با مواد مخدر و قدردانی از زحمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی شهرستان، گفت: حقیقتاً نیروی انتظامی در حفظ امنیت عمومی و برخورد قاطع با مخلان جامعه و مبارزه با سوداگران مرگ باتدبیر و موفق عمل کرده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.