Skip to Contentدفتر حضرت آیت اله العظمی مکارم شیرازی با ارسال لوح تقدیر از سازمان انتقال خون استان یزد به خاطر پویش نذر خون که در ماه محرم و صفر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش میبدخبر، دفتر حضرت آیت اله العظمی مکارم شیرازی (دامت افاضاته) با ارسال لوح تقدیر از مدیر کل و کارکنان انتقال خون استان یزد که در پویش نذر خون که در ماه محرم و صفر با عنوان# ایثار-ادامه-دارد مشارکت فعال نموده اند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است دفتر حضرت آیت اله مکارم با همکاری سازمان انتقال خون در راستای تامین خون بیماران و ترویج فرهنگ ایثار در بین محبین حضرت سیدالشهدا اقدام به پویش نذر خون با عنوان # ایثار-ادامه-دارد نمود و اهداکنندگان با ارسال عکسهای در حین اهدای خون خود به پایگاه اطلاع رسانی معظم له جلوه ای دیگر از ایثارگری آن حضرت را به تصویر کشیدند.

 در قسمتی از متن تقدیر نامه آمده است؛

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی با همکاری سازمان انتقال خون جهت دعوت عموم عزاداران حسینی به سنت حسنه اهدای خون ، پویشی با عنوان ایثار-ادامه-دارد راه اندازی کرد.

آنچنانکه ما معقتدیم که امام حسین (ع) با ایثار خون خود بشریت را نجات داده و چراغ هدایتی برای زنده ماندن فطرت پاک انسان ها شده است، ما نیز می توانیم با اهدای خون خود جان انسانی را نجات بخشیم. در این پویش از عموم محبین حضرت سیدالشهدا (ع) در سراسر جهان دعوت کردیم با اهدای خون خود جلوه ای دیگر از ایثارگری آن حضرت را به تصویر بکشند.

ما برآنیم تا در کنار تامین خون برای نیازمندان، جلوه هایی زیبا از جوشش عشق حضرت سیدالشهدا (ع) در بین محبان ایشان خلق کنیم و با اشتراک گذاری این تصاویر در سایت ها و رسانه های مختلف جهان به تمام عالم اعلام داریم #ایثار-ادامه-دارد و تا ظهور حضرت مهدی (عج) جهانیان شاهد تداوم آثار قیام امام حسین (ع) خواهند بود.

این لوح به نشانه مراتب سپاسگزای از جنالعالی بایت مشارکت در این طرح خداپسندانه تقدیم می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.