Skip to Content

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار توسط «شورای مبلغان میبد» انجام شد؛

تقدیر از پرستاران بیمارستان امام جعفرصادق(ع) توسط شورای مبلغان میبد + تصاویر


دبیر و اعضای شورای مبلغان اعضای میبد با حضور در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) و اهداء شاخه گل به پرستاران خدوم این مرکز بهداشتی از زحمات این قشر تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار دبیر و اعضای شورای مبلغان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) و اهداء شاخه گل به پرستاران خدوم این مرکز بهداشتی از زحمات این قشر تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه این مراسم اعضای شورای مبلغان به عیادت بیماران بستری در بیمارستان رفته و از کودکان بستری در بخش اطفال بیمارستان با اهدا کتاب قصه و بادکنک و از تعدادی بیماران بستری در بخشهای دیگر با اهدا صلوات شمار دلجویی نمودند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.