تقدیر از معمار و استادکار پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی شهر تاریخی میبد در مراسم پایگاه‌های ملی و جهانی - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentدر مراسم پایگاه‌های ملی و جهانی در تهران با حضور رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی کشور از "رضا امامی میبدی" استادکار و معمار پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی میبد تقدیر شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، نهمین نشست پایگاه‌ های میراث جهانی و ملی دیروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی و جمعی از مدیران، مسئولان و استادکاران پایگاه های پژوهشی کشور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

در این نشست یک روزه گزارشی از عملکرد پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد، پایگاه میراث فرهنگی محور ساسانی فارس، پایگاه میراث فرهنگی اورامانات و خلاصه‌ای از برنامه مدیریت میدان و گزارشی از روند حفاظت، مرمت و احیای کاخ عالی‌ قاپور ارائه شد.

در پایان این مراسم نیز با حضور "علی ‌اصغر مونسان" معاون رئیس‌‌جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از استاد غلامرضا امامی میبدی، معمار و استادکار پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی شهر تاریخی میبد و چند استادکار از دیگر استان های کشور تقدیر شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.