Skip to Contentدر مراسم پایگاه‌های ملی و جهانی در تهران با حضور رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی کشور از "رضا امامی میبدی" استادکار و معمار پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی میبد تقدیر شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، نهمین نشست پایگاه‌ های میراث جهانی و ملی دیروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی و جمعی از مدیران، مسئولان و استادکاران پایگاه های پژوهشی کشور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

در این نشست یک روزه گزارشی از عملکرد پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد، پایگاه میراث فرهنگی محور ساسانی فارس، پایگاه میراث فرهنگی اورامانات و خلاصه‌ای از برنامه مدیریت میدان و گزارشی از روند حفاظت، مرمت و احیای کاخ عالی‌ قاپور ارائه شد.

در پایان این مراسم نیز با حضور "علی ‌اصغر مونسان" معاون رئیس‌‌جمهور و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از استاد غلامرضا امامی میبدی، معمار و استادکار پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی شهر تاریخی میبد و چند استادکار از دیگر استان های کشور تقدیر شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.