Skip to Content


تقدير مدير كل اطلاعات استان يزد از مدير حراست شركت آبفا


مدير كل اطلاعات استان يزد با اهداء لوح تقديري از جلال علمدار مدير حراست شركت آب و فاضلاب استان به دليل داشتن تخصص ، تعهد و مهارت لازم در انجام وظايف شغلي و مسئوليت هاي قانوني ، قدرداني كرد . به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد در بخشي از متن اين تقدير نامه آمده است : اطمينان كامل داريم كه تمام تلاش خود را براي انجام وظايف شغلي و مسئوليت قانوني بكار گرفته و ارزش هاي ديني ، انساني ، اجتماعي را در انجام امور محوله رعايت نموده و تلاش خود را جهت جلب رضايت ايزد متعال به كار مي بنديد . اميد است در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهنمودهاي ارزشمند و گهربار مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بتوانيد خادمي صديق و وفادار به نظام و آرمان هاي شهدا باشيد .

مدير كل اطلاعات استان يزد با اهداء لوح تقديري از جلال علمدار مدير حراست شركت آب و فاضلاب استان به دليل داشتن تخصص ، تعهد و مهارت لازم در انجام وظايف شغلي و مسئوليت هاي قانوني ، قدرداني كرد .

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان يزد در بخشي از متن اين تقدير نامه آمده است :

اطمينان كامل داريم كه تمام تلاش خود را براي انجام وظايف شغلي و مسئوليت قانوني بكار گرفته و ارزش هاي ديني ، انساني ، اجتماعي را در انجام امور محوله رعايت نموده و تلاش خود را جهت جلب رضايت ايزد متعال به كار مي بنديد .

اميد است در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهنمودهاي ارزشمند و گهربار مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بتوانيد خادمي صديق و وفادار به نظام و آرمان هاي شهدا باشيد .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.