Skip to Content


تقاطع خیابان شهید بهشتی و خواجه رشید الدین به بهره برداری رسید


تقاطع خیابان شهید بهشتی و خواجه رشید الدین بعد از آزادسازی با هزینه ای بالغ بر 250 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهرداری میبد در ادامه اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی معابر و کوچه های مختلف سطح شهر، اقدام به عملیات تسطیح و جدول گذاری خیابان شهید بهشتی و اتصال به خیابان خواجه رشید الدین نموده است.

لازم به ذکر است که بعد از آزادسازی این تقاطع عملیات خاکبرداری، شفته، زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت با هزینه ای بالغ بر250 میلیون ریال انجام شده است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ali
واقعا باید به این مهندسی صورت گرفته ورودی خیابان تاسف خورد در اینده شاهد تصادفات بر خورد با بلوار کوچک وسط خواهیم بود ورودی خیابان بسیار پیچ تندی دارد
همانند میدان جدیدی که در جاده ندوشن روبروی دانشگاه و میدان بعدی افتتاح شده دارای مهندسی ضعیف و نامناسبی است ای کاش هزینه های مصرفی را به شکل مطلوب مورد استفاده قرار میگرفت
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۰/۶ ۰۰:۵۳

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.