Skip to Content

بخشدار مرکزی میبد:


محمدجواد احمدی در بازدید فرماندار میبد از بخش مرکزی تأمین روشنایی، تعیین حریم روستا و مسکن جوانان را از مشکلات عمده این بخش عنوان کرد.

به گزارش میبدخبر، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد بابیان اینکه بخش مرکزی با 7 روستا و 6 هزار نفر جمعیت دارای ظرفیت‌های مناسبت کشاورزی و دامی است گفت: تعریف 48 هکتار پهنه دام‌پروری و پویایی کشاورزی و دامی در خودکفایی روستاییان درزمینهٔ تأمین بخشی از نیازهای داخلی نیازمند حمایت است.

احمدی تأمین روشنایی، تعیین حریم روستا و مسکن جوانان را از مشکلات عمده این بخش برشمرد و گفت: در بازدیدی که فرماندارمیبد از روستاهای بدرآباد، رکن‌آباد و مهرآباد داشت و جلسه مشترکی که با دهیاران این روستاها و روسای شورا در مجموعه تاریخی قلعه وزیر رکن‌آباد برگزار شد؛ مقرر شد در جلسه‌ای با نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر موضوع روشنایی و حریم شهر حل‌وفصل شود.

وی همچنین افزود: موضوع واگذاری زمین به جوانان روستاها هم قرار شد از سوی مدیران بنیاد مسکن پی گیری شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.