Skip to Content

آیا گوش شنوایی هست!؟

تعطیلی سینمای میبد پس از یک ساعت سرگردانی و انتظار مردم!


یکشنبه شب، جمعی از شهروندان برای تماشای فیلم به سینما طوبی رفتند اما پس از یک ساعت انتظار و سرگردانی، با تعطیلی سینما مواجه شدند.

به گزارش "میبدخبر"؛ یکی از شهروندان میبدی در تماس با خبرنگار این سایت بیان داشت: "یکشنبه شب به اتفاق خانواده برای تماشای فیلم به سینما طوبی میبد رفتیم. همانطور که اعلام شده بود، قبل از ساعت 21  برای دریافت بلیط به باجه ورودی سالن سینما مراجعه کردیم. پس از مدتی انتظار بلیط را گرفتیم و صبر کردیم تا درب سالن باز شد. در سالن نشستیم و منتظر ماندیم تا فیلم پخش شود. حدودا 50 نفر در سالن بودیم و تا ساعت 22  مرتبا درخواست پخش فیلم را داشتیم اما متاسفانه پس از یک ساعت انتظار، به ما گفتند که فیلم پخش نخواهد شد و سالن را ترک کنید! برخی می گفتند این اتفاق چندبار دیگر هم رخ داده است."

در دنیایی که اذهان توسعه یافته فقط به دنبال افزایش کیفیت مکان های فرهنگی است، .با این بی سیاستی های مسئولین مربوط در قبال مشکلات سینما  باید گفتنی ها را بدون تعارف به آنها گفت تا اگر گوش شنوایی بود به درد این هنر پرطرفدار بخورد. حال باید منتظر ماند و چشم به آینده دوخت تا بفهمیم گوش شنوایی هست یا خیر.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.