Skip to Content

همزمان روز پزشک؛

تعدادی از پزشکان بیمارستان میبد تجلیل شدند+ تصاویر


همزمان با فرا رسیدن روز پزشک از پزشکان بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش میبد خبر، به پاس بزرگداشت حکیم و فیلسوف ابوعلی سینا ستاره پرفروغ عرصه طب در ایران مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان به مناسبت گرامیداشت «روز پزشک» در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار شد.

این مراسم با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد و در ادامه دکتر ناصر آقایی رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد به ارائه گزارش عملکرد پرداخت. در ادامه برنامه از دکتر محمد رضا تقی نسب متخصص قلب و عروق و دکتر کاظم جلیلی متخصص اطفال بعنوان پزشکان نمونه تقدیر شد.

در پایان این مراسم مسئولین با حضور در بخش اورژانس و دفتر مدیریت بیمارستان از پزشکان و مدیریت بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با اهدای شاخه گل تجلیل کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.