Skip to Content

شهردار میبد:

تعامل خوب و سازنده شرکت توزیع برق و شهرداری ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان را به همراه دارد


علیرضا نقوی در جلسه با ابراهیمی رئیس اداره برق شهرستان از تشکیل کمیته فنی و روشنایی جهت برطرف نمودن مشکلات روشنایی در شهر خبر داد.

به گزارش میبدخبر، علیرضا نقوی در جلسه با ابراهیمی رئیس اداره برق شهرستان از تشکیل کمیته فنی و روشنایی جهت برطرف نمودن مشکلات روشنایی در شهر خبر داد.

نقوی ضمن ابراز خرسندی از همکاری اداره برق در برطرف نمودن مشکلات شهروندان افزود: عدم هماهنگی این دو ارگان، مشکلاتی برای شهروندان در پی خواهد داشت که امیدواریم با رویکرد جدید بتوانیم همکاری خوبی در راستای رفع مشکلات شهروندان و رضایت مردم را داشته باشیم.
 
نقوی در ادامه از تشکیل کمیته روشنایی با هدف تسریع در رفع مشکلات روشنایی در شهر خبر داد و افزود: باتوجه به مشکلاتی از قبیل تاریکی بعضی از معابر در شب و احتمال بروز تصادفات و ... مصوب شد کمیته‌ای با حضور کارشناسان اداره برق و شهرداری میبد با هدف تسریع و سهولت در برطرف نمودن مشکلات و اجرای پروژه های عمران شهری تشکیل گردد.
 
شهردار میبد خواهان همکاری و اقدام عاجل دو ارگان در رفع مشکلات روشنایی جاده راه‌آهن و برخی شهرک‌ها مانند فجر بیده شد.
 
در این نشست ابراهیمی که به اتفاق مدیران مجموعه خود در جلسه حاضر شده بود ضمن تشکر و تقدیر از همکاری‌های متقابل میان شهرداری و اداره برق از آمادگی در رفع مشکلات و معضلات شهری مرتبط با حوزه‌ی کاری خود خبر داد.
 
رفع مشکلات روشنایی معابر، ارتقای کیفیت نور شهری، جابجایی تاسیسات برق، همکاری شهرداری و هماهنگی اداره‌ی برق در سربرداری درختان در حریم تیرها و کابل‌های انتقال برق، تعامل کمیته فرهنگ شهروندی با اداره برق از مباحث دیگر این دیدار بود.
 
انتهای پیام/
احسان دست برآوردهرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.