Skip to Content

در جلسه کارگروه اشتغال صورت گرفت؛


در جلسه کارگروه اشتغال میبد 102 طرح اشتغال روستایی به مبلغ 7 میلیارد تومان تصویب شد.

به گزارش میبد خبر، دومین کارگروه اشتغال شهرستان میبد در سال 97 با حضور فرماندار، سرپرست معاونت فرمانداری و اعضای کارگروه اشتغال در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

حسین فلاح فرماندارمیبد با توجه به خط مشی‌ها و سیاست‌های رهبر فرزانه انقلاب یکی از دغدغه‌های مسئولان نظام را ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت همه ما باید در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم.

وی افزود: پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی گامی مهم در رونق شهرستان بوده و لازم است مدیران و روسای بانک‌های شهرستان امورات را برای متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال‌ زایی تسهیل کنند.

در این جلسه درخواست‌های تسهیلات در حوزه‌های صنایع‌دستی، میراث فرهنگی، پرورش دام، پرورش ماهیان زینتی، اشتغال‌ زایی روستایی و موارد دیگر مورد بررسی و موافقت قرار گرفت.

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان تاکنون در 9 جلسه برگزار شده  و در حوزه روستایی 102 طرح با اشتغال 58 نفر به مبلغ 7 میلیارد تومان و در حوزه فراگیر 72 طرح با 653 نفر اشتغال با مبلغ 21 میلیارد تومان تصویب شده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.