Skip to Content

واکنش بانک صادرات استان به خبر میبدخبر

تصرف بخشی از پارکینگ عمومی خیابان امام ربطی به بانک صادرات میبد ندارد!


در پی انتشار خبر اقدام عجیب و غیرقانونی بانک صادرات میبد مبنی بر تصرف بخشی از پارکینگ عمومی خیابان امام،بانک صادرات استان در پیامی این اقدام را تکذیب نمود.

به گزارش میبد خبر، در پی انتشار گزارش تصویری میبد خبر از اقدام عجیب و غیرقانونی بانک صادرات میبد مبنی بر تصرف بخشی از پارکینگ عمومی خیابان امام، بانک صادرات در پیامی این اقدام را رد نمود. متن این پیام بدین شرح می باشد:

با سلام و احترام

تابلوی نصب شده توسط صاحبان ملک فوقانی نصب شده است، ضمن اینکه فقط در خصوص توجه به شهروندان محترم جهت عدم پارک اتومبیل جلوی درب ورودی پارکینگ بوده است.

باتشکر

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.