Skip to Content

با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الغدیر:

تصاویر/مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میبد


با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الغدیر و مسئولین شهرستان میبد، مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میبد در این ناحیه برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الغدیر استان یزد،مسئول دفتر اما مجمعه شهرستان،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج میبد، برخی از مسئولین ادارات شهرستان و جمعی از پایوران ناحیه میبد در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج میبد برگزار شد.

در اين مراسم با حكمي ازسوي "حجت الاسلام گندمی مالمیری" مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد از زحمات "حجت الاسلام جعفر شاکری" تشكر و قدرداني شد و "حجت الاسلام مصطفی زارعی" به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میبد معرفي شد.

انتهای پیام/

خبرگزاری بسیج
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.