Skip to Contentصبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد با حضور فرماندهی انتظامی استان یزد در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد با حضور سردار محمد رضا میر حیدری فرماندهی انتظامی استان یزد و اعضای شورای تامین در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان پس از قرائت قرآن و ادای احترام به مقام شامخ شهدای ناجا و شهدای شهرستان، فرماندهی انتظامی استان یزد، رئیس شورای تامین و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان از یگان های حاضر در میدان سان دیدند.

در ادامه فرماندهی انتظامی شهرستان، فرماندار و فرماندهی انتظامی استان یزد به ایراد سخن پرداختند.

تشکیل جلسه شورای تامین شهرستان، دیدار مردمی فرماندهی انتظامی استان یزد و بازدید از کلانتری های میبد از دیگر برنامه های این مراسم می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.