Skip to Content


تصاویر/ رونمایی از طرح مرمت آب‌انبار تاریخی روستای مهرآباد میبد


همزمان با روز دهيارى‌ها پروژه‌ى مرمت آب انبار تاریخی روستاى مهر آباد ميبد رونمایی شد.

به گزارش میبد خبر، آب انبار روستاى مهرآباد از توابع بخش مركزى شهرستان ميبد با مبلغى در حدود ١ ميليارد و پانصد ميليون ريال از محل اعتبارات دهيارى روستاى مهرآباد مرمت و بازسازى شد.

محمد شيبانى بخشدار مركزى شهرستان بیان داشت: قرار است طبق توافق بعمل آمده با اداره ى ميراث فرهنگى و گردشگرى و در راستاى اقتصاد مقاومتى ، از اين محل به عنوان كارگاه توليد و آموزش صنايع دستى استفاده شود. 
بخشدار مركزى ميبد همچنين خبر از پروژه هاى مشابه ديگرى داد كه در روستاهاى بخش مركزى در حال انجام است و ظرف ماه هاى آينده يكى پس از ديگرى به بهره بردارى خواهد رسيد.
در پایان این مراسم از برخی فعالین عرصه میراث فرهنگی و گردشگری تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.