Skip to Content


تصاویر/ حضور حلقه های صالحین میبد در میعادگاه نماز جمعه


همزمان با هفته بسیج حلقه های صالحین میبد در میعادگاه نماز جمعه حضور یافتند.

به گزارش میبدخبر، همزمان با هفته بسیج تعدادی از حلقه های صالحین در محل مصلای بزرگ آیت الله اعرافی(ره) میبد گردآمدند.

در این برنامه حلقه های صالحین جلسات حلقه قبل از شروع نماز جمعه تشکیل دادند و در خصوص موضوع منسبتی هفته بسیج، در حلقه بحث و تبادل نظر داشتند.

مصطفی بهشتی هدف از برگزاری این برنامه را تقویت، انسجام، هم افزایی و شبکه سازی حلقه های صالحین و پیوند معنوی آنها با نماز جمعه به عنوان اجتماع علی التقوی برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد آشنایی مردم با فعالیت های تربیتی بسیج و حلقه های صالحین، آشنایی بسیجیان با احکام و آداب نماز جمعه، ایجاد علاقه در بسیجیان برای شرکت مستمر در نماز جمعه، شبکه سازی و عضویابی حلقه های صالحین را نیز از منظورهای برگزاری این اجتماع دانست.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.