Skip to Contentبازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 1998 فرانسه و پیشکسوتان مهربد میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 1998 فرانسه و پیشکسوتان مهربد میبد  با هدف خیرخواهانه و کمک به تعدادی خانواده بی بضاعت با حضور جمعی از مسئولان و چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید چمران میبد برگزار شد.

در این بازی که با نتیجه 7 بر 4 به سود تیم ستارگان ایران رقم خورد، ادموند بزیک 3 گل، رضا عنایتی 2 گل، مهرداد میناوند و محمد نوازی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

اجرای ترانه های تیم ملی توسط امیر تاجیک و اجرای برنامه روپایی توسط جهرمی، رکورددار جهان و همچنین قرعه کشی 40 سفر کربلا از میان تماشاگران از دیگر حواشی این بازی بود.

محمد احسانی فر، پدر کیانا که مبتلا به بیماری نادر sma می باشد نیز میهمان ورزشگاه چمران بودند و دیداری با بازیکنان سابق تیم ملی نیز داشتند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.