Skip to Content


تصاویر/ آیین بزرگداشت شهدای کارمند در مراسم «حس گمنامی» میبد


مراسم هفتگی حس گمنامی با روایتگری رزمنده دفاع مقدس این هفته در گلزار شهدای فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سلسه جلسات «حس گمنامی» به همت مجمع عاشقان بقیع شهرستان میبد و با روایتگری رزمندگان دفاع مقدس هر هفته، چهارشنبه شب ها بطور موقت در گلزار شهدای فیروزآباد شهرستان برگزار می شود.
 
 
در این جلسات رزمندگان و راویان دفاع مقدس با ذکر خاطرات تلخ و شیرین آن دوران، به انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان اهتمام می ورزند.
 
مراسم این هفته حس گمنامی به مناسبت بزرگداشت شهدای کارمند و شهیدان شهریور ماه شهرستان میبدبرگزار شد.
 
روایتگر مراسم این هفته حس گمنامی علی محمد دهقانی از رزمندگان دوران دفاعمقدس بود در ادامه نیز ذاکر اهل بیت حجت الاسلام کارگر به مناسبت عید غدیر به مداحی و ذکر شهدا پرداختند.
 
در این نشست، کلیپهایی از شهدا و جانبازان شهرستان میبد با محتوای زمان اعزام، زندگی و وصیت نامه آن عزیزان به نمایش گذاشته شد.
 
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.