Skip to Content

به یاد شهید قرآنی منا:

تصاویری ناب و خاطره انگیز از حضور شهید حاج حسن دانش در میبد


یاد و خاطره طلبه شهید منا استاد حاج حسن دانش و تلاشهای قرآنی ایشان جهت رشد فرزندان میبد همیشه ماندنی و جاودان است.

به گزارش "میبدخبر"، مجمع القراء شهرستان میبد که با مدیریت موسسه قرآنی حضرت معصومه علیها سلام و با همت طلبه شهید منا استاد حاج حسن دانش ، در سال ۱۳۹۲ راه اندازی شد.

ایشان بصورت هفتگی در میبد حضور یافته و به تعلیم و تربیت قرآن آموزان می پرداخت.

مجمع القراء بعد از شهادت استاد حسن دانش به همت استاد بزرگوارش حجت الاسلام و المسلمین گندمی دوشنبه شبها در محل مهدیه امیرآباد برگزار می گردد.

تصاویری زیر گویای حضور و تلاش خستگی ناپذیر این نابغه میبد می باشد که حاصل تلاش ایشان قاریان قرآنی هستند که در مسابقات مختلف استانی و کشوری مقامهای درخشانی را برای میبد به ارمغان آورده اند و مهمتر از آن ارادت ویژه آنها به استاد را نشان می دهد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.