Skip to Content


تصاویری از حضور مداحان کشوری در مصلی میبد


به مناسبت ایام فاطمیه بیت دلدادگان میبد مراسمی با مداحی نزار القطری گویندهٔ ایرانی‌تبار اهل قطر، جواد مقدم و حاج سعید قانع در مصلی آیت الله اعرافی برگزار کرد.

عکاس: عبدالرضا زارعی

به گزارش "میبدخبر به نقل از "برج نیوز" این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد آغاز شد و در ادامه حاج سعید قانع و جواد مقدم به نوحه خوانی و عزاداری پرداختند.

بیت دلدادگان میبد هرساله به مناسبتهای مختلف با دعوت از مادحین کشوری مراسمهایی از این دست برگزار می نماید و استقبال کم نظیر و پرشور میبدیها حال و هوایی خاصی به این مراسم می بخشد.

watermarked-IMG_9080

watermarked-IMG_9012 watermarked-IMG_9022 watermarked-IMG_9026 watermarked-IMG_9033 watermarked-IMG_9046 watermarked-IMG_9059 watermarked-IMG_9069 watermarked-IMG_9074
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.