Skip to Content


تصاویری از حضور خادمین حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و اجرای برنامه در میبد


صبح امروز جمعی از خدام حرم کریمه اهل بیت(س) میهمان شهرستان میبد بودند و برنامه های متنوعی را اجرا کردند.

به گزارش "میبدخبر"؛ چندتن از خادمین حرم کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها صبح امروز با حضور در شهرستان میبد، ضمن دیدار از آیت الله اعرافی، در گلزار شهدای فیروزآباد این شهرستان برنامه اجرا کردند.
مراسم استقبال از خادمین در گلزار شهدا، اجرای برنامه در محل نگهداری کودکان بی سرپرست –موسسه حدیث مهر مادری- ، بازدید از بیت آیت الله شیخ عبدالکریم حایری مهرجردی، بازدید از کارگاه زیلوبافی شرکت زیلوبافان، شرکت در نماز جماعت مسجد دوازده امام فیروزآباد و اجرای مداحی و سخنرانی در این مسجد با بدست داشتن پرچم متبرک حرم حضرت معصومه(س) ، از دیگر برنامه های سفر یکروزه خادمین حرم کریمه اهل بیت به شهرستان میبد بود.
قابل ذکر است، ساعت 6 بعداز ظهر امروز نیز مراسم باشکوهی با حضور خدام، در بیت العباس میبد واقع در خیابان سعیدی برگزار خواهد شد.


عکس: احسان دست براورده ، یاسین دهقانی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.