Skip to Content


تصاویری از جلسات مجمع القراء میبد با حضور استاد گندمی


مجمع القراء شهرستان میبد برای اولین بار با مدیریت موسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه(س) و با همت استاد شهید حاج حسن دانش، در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد.

به گزارش میبدخبر، مجمع القراء میبد دوسال با مدیریت استاد عزیز ، شهید حادثه منا، حاج حسن دانش به آموزش و تربیت قاریان پرداخت و توانست قاریان بسیار خوبی را در شهرستان تربیت کند و قاریان و شاگردان استاد دانش تاکنون توانسته اند مقام ها و افتخارات زیادی را در سطح استان و کشور کسب کنند.

پس از شهادت استاد حاج حسن دانش در حادثه جانگداز منا ، حجه الاسلام والمسلمین استاد حاج علی گندمی ، یکی از اساتید مجرب آموزش قرائت قرآن کریم در استان، مدیریت مجمع القراء این شهرستان را تاکنون برعهده گرفته است.

گفتنی است جلسات مجمع القراء میبد دوشنبه شبها در مهدیه امیرآباد برگزار می شود و تعداد زیادی از قاریان شهرستان جهت آموزش و تمرین در این جلسات شرکت می کنند.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.