Skip to Content


تصاویری از برگزاری برنامه های نسیم معرفت در پارک بهاران میبد


این برنامه با برپایی نماز مغرب و عشا، مرشد خوانی و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی هر پنجشنبه شب در پارک بهاران میبد برگزار می شود.

به گزارش "میبدخبر"؛ویژه برنامه های تابستانی نسیم معرفت،  با اجرای مراسم فرهنگی بصیرتی و تفریحی در پارک بهاران و در راستای  تعالی بخشی خانواده ها و الگو سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی در بین خانواده های  میبدی و میهمانان و مهاجران تا پایان تابستان  هر پنجشنبه شب همراه با نماز مغرب و عشا اجرا می شود .

همچنین دیگر برنامه هایی همچون کافه شهدا،  ایستگاه های مشاوره و پاسخگویی به احکام و شبهات خواهران و برادران، غرفه نقاشی و  و بازی و تفریحات سالم  و نیز معرفی کتاب و نرم افزار های سودمند اجرا خواهد شد.

این برنامه به همت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج میبد ،گروه فرهنگی سربازان صاحب(عج) و اموزش عالی حوزه علمیه خواهران میبد و با حمایت دفتر امام جمعه شهرستان ، فرمانداری میبد ، شهرداری و شورای شهر میبد برگزار درحال برگزاری است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.