Skip to Content

عصر امروز رخ داد؛

تصادف مرگبار/کشته و زخمی شدن 3 نفر در اثر تصادف در میبد


در اثر برخورد یک خودروی سواری با تریلر حامل خودرو، راننده سواری رد دم جان داد و دو سرنشین با وخامت حال به یزد منتقل شدند.

به گزارش میبد خبر، در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری ماتیز با تریلر حامل خودرو، راننده ی زن این سواری درصحنه جان خود را از دست داد.

بنابر گزارش های رسیده به میبد خبر، در این تصادف که روبروی نمایندگی ایران خودرو (نرسیده به میدان خامنه ای)، رخ داد، دو سرنشین زن این سواری نیز زخمی شدند که با وخامت حال به بیمارستان یزد انتقال داده شدند.

گفته شده راننده و یکی از سرنشینان، دانشجوی میبد بوده اند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


محمد همشهری
عرض سلام وادب
نمیدونم دیگه چی بگم،وقتی خبر فوت یکی از همشهریانم را اینجا دیدم،به خودم گفتم حدسم درست از اب در اومد، درست لحظه ای که از کنار این حادثه امروز عصر حوالی ساعت 14:45 ردشدم ، پیش خودم گفتم اگه کمربند ایمنی رو بسته بود مسلما زنده میمونه، چنان شدت ضربه سر به شیشه جلو زیاد بود که از فاصله دور مقدار خونی که به شیشه پاشیده بود دل هر انسانی رو میرنجوند ... ی بی احتیاطی کافی بود تا ...
تو این مسیر برای اولین واخرین بارنیست از این دست حوادث میبینیم، منتها هنوز که هنوزه علل بروز چنین حوادثی در این بزرگراه چی هست ومن نمیدونم، خیلی خیلی جالبه از این منظر که خیابان سه بانده با عرضی پهنا چراباید حوادث تلخ وناگوار برای همشهریان و مجاوریمون رخ بده ...
بی تدبیری ، بی احتیاطی، حواس پرتی ، منع عبور کامیون در سطح شهر ویا هر دلیل دیگر منجر به جان یک ویا چند نفر شده و گذشتن از کنار این مسئله وجدانی اسوده برای مسئولین شهر رقم نخواهد زد .. ویا شاید قضا وقدر الهی ...
بامید تدبیر و همکاری بیشتر دررفع چنین حوادثی...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۰۱:۴۰

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.