Skip to Content


تصادف سه خودرو در نقطه حادثه خیز میبد!+تصاویر


تاکنون این نقطه حوادث ترافیکی وحشتناکی را داشته است بگونه ای که هر چند وقت یکبار شاهد کشته و زخمی شدن رهگذران بدنبال حوادث ترافیک هستیم. البته با تکمیل پل عابر پیاده و حفاظ کشی وسط بلوار، از این آمار کاسته شده است اما...

به گزارش خبرنگار "میبدخبر"، متاسفانه روبروی ایستگاه مینی بوسرانی میبد در بلوار مدرس –خط سنتو- شاهد تصادفات زیادی هستیم و تاکنون این نقطه حوادث ترافیکی وحشتناکی را داشته است بگونه ای که هر چند وقت یکبار شاهد کشته و زخمی شدن رهگذران بدنبال حوادث ترافیک هستیم. البته با تکمیل پل عابر پیاده و حفاظ کشی وسط بلوار، از این آمار کاسته شده است اما همچنان خیابان عریض و وسوسه کننده و نیز سرعت بالای خودروها بیشترین نقش را در ایجاد حوادث این محدوده دارند.

تصاویر زیر مربوط به تصادف سه خودروی سواری می باشد که صبح امروز روبروی ایستگاه مینی بوسرانی میبد اتفاق افتاده است. در این حادثه خانم 18 ساله ای که سرنشین یکی از خودروها بوده است دچار آسیب شد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.