Skip to Content

در سایه بی توجهی مسئولین امر رخ می دهد؛

تصادفی دیگر در جاده پرحادثه میبد/پیشگیری کنیم یا منتظر حوادث بعدی بمانیم؟!


از میدان دفاع مقدس تا ورودی مهمانشهر میبد، محدوده ای بسیار خطرآفرین است که شب گذشته نیز در این جاده تصادفی رخ داد و یک موتورسوار راهی بیمارستان شد.

به گزارش "میبدخبر"، از میدان دفاع مقدس(میدان راه آهن،انتهای بلوار سرامیکسازی) تا ورودی مهمانشهر(افغان آباد) میبد، محدوده ای بسیار خطرساز است که تاکنون برای این جاده اقدام خاصی صورت نگرفته است و متاسفانه شب گذشته نیز حادثه دیگری رخ داد و دو موتور سوار در ورودی مهمانشهر میبد تصادف کردند که یکی از راکبان از ناحیه سر آسیب دید و راهی بیمارستان شد و موتورسوار دیگر از صحنه حادثه متواری شد.

بنابر این گزارش؛ علیرغم اینکه این جاده پرتردد می باشد، اما عرض بسیار کم، خرابی آسفالت، تابلوهای نامناسب، عدم هیچگونه روشنایی درشب و... از عوامل خطرساز بودن این جاده می باشد و بنظر می رسد مسئولین امر باید قبل از بالارفتن بیش از پیش آمار حوادث در این جاده، سریعا اقدام کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.