Skip to Contentمدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد از فارغ التحصیلی ۹نفر از طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد در رشته کلام اسلامی خبر داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری حوزه، کارگروه پایان نامه رشته کلام با حضور حجج الاسلام میرخلیلی ، خواجه پور و مقیمی در موسسه آموزش عالی حضرت زهرا (س) میبد برگزار شد .

در این کارگروه، طرح تفضیلی و طرح اجمالی چهار نفر از طلاب این مؤسسه مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد .

خانم افسر قاسمی ، مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد ضمن بیان این خبر تصریح کرد: رشته کلام اسلامی یکی از رشته های این مؤسسه است که 9نفر از طلاب در این رشته فارغ التحصیل شده اند و در حال تدوین پایان نامه هستند و برای  تسریع در امر پایان نامه نویسی، این مؤسسه اقدام به برگزاری کارگروه کلام کرده است .

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات این مؤسسه درخشش پایان نامه های نوشته شده توسط طلاب در جشنواره های گوناگون است، گفت: باتوجه به سطح کیفی آثار ارسالی به جشنواره ها تعدادی از این پایان نامه ها تبدیل به کتاب شده است .

مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (س ) میبد تأکید کرد: اساتید مجرب ، تلاش و پیگیری طلاب و  برگزاری دوره های مختلف پژوهشی باعث شده پایان نامه های طلاب این مرکز کاربردی بوده و موفق به کسب نمرات بالا شوند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.