Skip to Contentتاکنون از طریق بسیج، ۶ مرکز تولید ماسک ازطریق پایگاه‌های بسیج و کارگاه‌های خانگی در میبد راه اندازی شده است.

به گزارش میبد خبر، خانم فلاح و همسرش از محله یخدان زنجیره قرارگاه بهداشتی را با تولید ماسک از زیرزمین خانه شان شروع کردند. زنجیره این حرکت به گروه خانم پوراغنیایی درمهرجرد می‌رسد که از این دختر دانش آموز تا این بانوی با تجربه همه با دقت ماسک‌های برش خورده را زیر چرخ‌های خیاطی می‌برند. اما اینجا که مرکز قرارگاه سپاه است خواهران بسیجی برای دوخت ماسک و گان پرستاری، زنجیره یک فرایند تمام عیار بهداشتی را تکمیل می‌کنند.

سرگرد پاسدار هادی برزگر جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گفت: درحال حاضر ۶ مرکز تولید ماسک ازطریق پایگاه‌های بسیج و کارگاه‌های خانگی راه اندازی شده است.

وی افزود: دراین کارگاه‌ها بیش از ۴۰ خیاط درسه شیفت، کار دوخت ماسک و گان پرستاری و ملافه بیمارستانی را انجام می دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.