Skip to Content


تشکیل اولین جلسه کارگروه طلاق در میبد


با حضور مسئولان شهرستان، اولین جلسه کارگروه طلاق در محل اداره بهزیستی میبد برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر" اولین جلسه کارگروه طلاق، با هدف جلوگیری وکاهش بحث طلاق، باحضور فلاح معاون فرماندار و جمعی از مسئولین  شهرستان در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فلاح معاون فرماندار میبد توضیحاتی در خصوص آمار وقایع حیاتی و روند رو به افزایش طلاق اشاره نمود و بر همکاری کلیه مسئولین با اورژانس خدمات اجتماعی جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی از جمله معضل طلاق تاکید نمود.

همکاری آموزش و پرورش جهت برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان و والدین با نیروی انتظامی، مرکز بهداشت، حوزه علمیه و بهزیستی، ارسال پیامک های آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده توسط شورای شهر، نصب بنرهای آموزشی با همکاری شورای شهر، تدوین برنامه های عملیاتی آموزشی به جامعه هدف بهزیستی، توجه ویژه نیروی انتظامی به موضوع آموزش ها و مشاوره قبل از تشکیل و طرح شکایت، اختصاص موضوعات اجتماعی و خانوادگی در نشریات توسط اداره فرهنگ و ارشاد، نشست مطبوعات با مسئولین اورژانس خدمات اجتماعی جهت معرفی فعالیت های این ارگان از جمله مصوبات این کارگروه بود.

منبع:نارین نیوز
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.